Elektrooniline kaal, III klass

479.00

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 320000 Kategooria:

ADE meditsiinilised kaalud ja mõõteseadmed vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Need on täpsed, usaldusväärsed ja kasutajasõbralikud. Kogu maailmas saavad arstid ja õendustöötajad – samuti sportlased, ämmaemandad ja dietoloogid – oma igapäevatöös kasu laiast ja mitmekesisest ADE kaalude valikust.

Ideaalne valik kõigis meditsiinivaldkondades. Tugev elektrooniline kaal, millel on eriti lai, tasane ja libisemiskindel platvorm. KMI, ekraanilukk ja ema-lapse funktsioonid annavad patsiendi toitumisseisundist kiireid ja selgeid tulemusi. Pööratav ekraan võimaldab hõlpsat lugemist patsiendi ja kasutaja poolelt. Kaal töötab vooluvõrgu ja patareide abil, mis on standardvarustuses. Kaalu seadistamine on kiire ja lihtne: tarnitakse vaid kahes osas ja monteeritakse spetsiaalsete kruvide komplektiga.

Funktsioonid: automaatne nullseadistus, taara, funktsioon ekraanilukk, automaatse hoidmise funktsioon, uuesti kaalumine, kehamassiindeks, ema ja lapse kaalumise funktsioon (laps ema süles), ekraani pööramine, aku tühjenemise näit, automaatne väljalülitamine, vooluvõrk ja leelispatareid (4 x AA), komplektis on kaks osa.
Tehnilised andmed:
– kaal kuni 250 kg,
– täpsus 50 g < 50 kg > 100 g
– ühikud kg
– aluse mõõdud 380 x 305 mm
– kogumõõdud 350 x 450 x 44 mm
– toote kaal 4 kg.

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top