Elektrooniline põrandakaal

229.00

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 320600 Kategooria:

ADE meditsiinilised kaalud ja mõõteseadmed vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Need on täpsed, usaldusväärsed ja kasutajasõbralikud. Kogu maailmas saavad arstid ja õendustöötajad – samuti sportlased, ämmaemandad ja dietoloogid – oma igapäevatöös kasu laiast ja mitmekesisest ADE kaalude valikust.

Ideaalne valik kliinikutes ja perearstikabinettides. Tugev elektrooniline kaal, millel on eriti lai, tasane ja libisemiskindel platvorm. KMI (kehamassiindeks), ekraanilukk ja ema-lapse funktsioonid (laps ema süles) annavad patsiendi toitumisseisundist kiireid ja selgeid tulemusi. Pööratav ekraan võimaldab hõlpsat lugemist patsiendi ja kasutaja poolelt. Kaal töötab vooluvõrgu ja patareide abil, mis on standardvarustuses.

Funktsioonid: automaatne nullseadistus, taara, funktsioon ekraanilukk, automaatse hoidmise funktsioon, uuesti kaalumine, kehamassiindeks, ema ja lapse kaalumise funktsioon, ekraani pööramine, aku tühjenemise näit, automaatne väljalülitamine, töötab vooluvõrgus ja leelispatareidega (4 x AA).
Tehnilised andmed:
– kaal kuni 250 kg,
– täpsus 50 g < 50 kg > 100 g
– ühikud kg või lbs
– aluse mõõdud 380 x 305 mm
– kogumõõdud 380 x 305 x 44 mm
– toote kaal 3,8 kg.

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top