Imiku läbivaatuslaud ILL

590.00

Eeldatav tarneaeg 11,July 2024

Tootekood: WS/ILL Kategooria:

Imiku läbivaatuslaud on mõeldud imikute läbivaatuseks ja hooldamiseks arstikabinettides ja polikliinikutes. Imikute läbivaatuslaud tagab väikestele patsientidele mugavuse ja ohutuse protseduuride, kontrollvisiidi või õendustegevuse ajal. Lauaplaat on kolmest küljest kaitstud 10 cm laiuse porolooniga ning toote põhjas on eemaldatav madrats, mis teeb laua puhtana hoidmise lihtsamaks. Laud on fikseeritud kõrgusega – 79 cm või 89 cm. Laua kaal 30 kg. Tellimisaeg ligikaudu 4-5 nädalat.
Võimalik on valida erinevate polstri tüübi ja värvi ning raami värvide vahel. Polstrid on vastupidavad füsioloogiliste vedelike, vee, desinfektsioonivahendite, õlide ja alkoholi mõjule, mis hõlbustab oluliselt laua puhastamist. Tänu hõbeioontehnoloogiale eristub imikutele mõeldud polsterdus Prestig eriliste antibakteriaalsete omadustega, mis annab väikestele patsientidele täiendava kaitse.
Lisatasu eest on saadaval järgnevaid lisasid: alumine riiul, külgriiul (60 x 40 cm), sahtel, kapp ja paberkäterätiku hoidja.
Tehnilised andmed:
– sügavus 65 või 75 cm,
– laius 80 või 100 cm,
– kõrgused 79 cm või 89 cm,
– maksimaalne kandevõime 50 kg.

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top